بی نیاز از نصب و راه اندازی

این سامانه با استفاده ازسرور های قدرتمند ما در هر زمان و مکانی بدون نیاز به نصب و راه اندازی نرم افزاری قابل دسترسی می باشند. زمان نصب نرم افزار های پیچیده برای دسترسی به آزمون الکترونیکی به پایان رسید است. نیازی نیست به روی حتما از رایانه ای که جهت این کار آماده شده است بهره ببرید، شما می توانید از هر رایانه متصل به شبکه آدرس سامانه آزمون را فراخوانی نمایید تا به دنیای سوالات دسترسی داشته باشید.

DOES-NOT-NEED-TO-BE-SET-UP

استفاده آسان تنها با یک مرورگر

هیچ تفاوتی نمی کند، از طریق رایانه رومیزی، لپ تاپ، تبلت و یا حتی گوشی تلفن همراه هوشمند خود به شبکه دسترسی دارید. برای استفاده از این سامانه به هیچ نرم افزار اضافه ای نیاز نخواهید داشت. تنها با یک مرورگر می توانید از کلیه امکانات این سامانه استفاده نمایید. این سامانه به خوبی از تمامی مرورگر های پشتیبانی می کند، کروم  ، فایرفاکس  ، سافاری  ، اوپرا   و اینترنت اکسپلورر  ، همگی به خوبی با این سامانه سازگارند.

EASE-OFF-ACCESS-JUST-WITH-A-BROWSER

آموزش هوشمند

زمان آزمون های قدیمی کاغذی به پایان آمده است. با امکانات استثنایی این سامانه آزمون های هوشمند را برای آموزش هوشمند خود ایجاد نمایید. با استفاده از تصویر، فیلم، محتوای چند رسانه ای و حتی محتوای تعاملی معنی آزمون را برای کاربران خود تغییر دهید و یک بار برای همیشه تعریف آزمون را عوض نمایید. با ایجاد بانک سوالات غنی در مخزن سوال قدرتمند سامانه این امکان را در اختیار کاربران بگذارید تا در هر لحظه و هر زمان به ارزیابی خود از آنچه آموخته اند بپردازند.

پشتیبانی قدرتمند

استفاده از سامانه های تحت وب نیازمند بهره گیری از پشتیبانی فنی مناسب می باشد. شرکت نوآوران ارتباطات امید با استفاده از نیروی حرفه ای و مجرب پشتیبانی قدرتمندی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. با کمک تیم پشتیبانی فنی سامانه eTest همواره با اطمینان از این سامانه استفاده نمایید و آزمون های مورد نظر را با هر حجم از جامعه آماری برگزار نمایید و نگران مشکلات پیش رو نباشید. فاصله ما با شما فقط یک تماس می باشد.

بدون محدودیت

آیا با محدودیت برای برگزاری آزمون مواجه هستید؟ هزینه های بالای کاغذ و چاپ برای شما مشکل آفرین شده است؟ مکان برگزاری آزمون کفاف جمعیت شرکت کنددگان را نمی دهد؟ به فکر گسترش جامعه هدف در سراسر کشور و یا فراتر از مرزهای می باشید؟ با سامانه eTest محدودیت های رایج برای شما بی معنی خواهد بود. هر تعداد آزمون برای شرکت کنندگان در هر مکانی را بدون دغدغه برگزار کنید و هزینه های برگزاری آزمون خود را به حداقل ممکن برسانید.

گزارش های متنوع

دیگر نیازی به صرف وقت برای تصحیح اوراق آزمون نخواهید داشت. به جای آنکه زمان زیادی را برای برگزاری آزمون، دریافت برگه ها و تصحیح آن تلف کنید می توانید به محض پایان یافتن آزمون تنها با یک کلیک دنیایی از گزارش ها را در اختیار داشته باشید. کاربران، سوال ها و آزمون ها را با دقت و در لحظه بررسی نمایید و گزارش های مورد نظر را در زمانی که به آن نیاز دارید در اختیار داشته باشید. می توانید از این زمان صرفه جویی شده برای آموزش بهتر استفاده نمایید و گزارش ها را به سامانه eTest بسپارید.

سابقه درخشان

بی شک برای اطمینان به سامانه های تحت وب، اطمینان از سامانه و سابقه تاثیر بالایی در انتخاب خواهد داشت. سامانه آزمون eTest با سابقه درخشان اجرا در سازمان ها، موسسات، شرکت ها، موسسات آموزشی، موسسات آموزش عالی و مدارس سطح کشور پاسخی مناسب به اطمینان شما می باشد. در طول سالها فعالیت این سامانه مشتریان ما همواره از پشتیبانی مناسب و ارائه بهبه روز ترین فنآوری های روز در قالب سامانه ای پایداربرخوردار بوده اند و همین موضوع انتقال از روش های سنتی آزمون به راهکار مدرن آزمون الکترونیکی را سهل و آسان می سازد.